septem
 
 
 
Rzuć palenie dla bystrzaków

Rzuć palenie dla bystrzaków

Tytuł oryginału: Quitting Smoking for Dummies

Cena: 34,00
5,00 zł
- 29 %

Autor:

David Brizer

Tłumacz:

Piotr Cieślak

Data wydania: 12 październik 2007
Okładka: miękka
Format: 180x
Stron: 408
ISBN: 978-83-246-0997-0
Dodatek: Brak

Koniec z pocałunkiem popielniczki

Filmy sprzed kilku dekad pełne są papierosowego dymu. Groucho Marx miał cygaro niemal przyklejone do warg, Humphrey Bogart nieustannie ćmił papierosa, drugiego przypalając okazjonalnie Lauren Bacall. Paliła Janda, Moore i Pacino. Potem jednak okazało się, że palenie powoduje raka płuc, problemy z sercem i impotencję. A przecież setki lat temu wykorzystywano tytoń w celach leczniczych. Moda na niepalenie przeobraziła się w międzynarodową kampanię na rzecz ochrony zdrowia. Tylko dlaczego tak trudno zerwać z tym diabelnym nałogiem?

Rzucanie palenia jest trudnym zadaniem, jednak to nie jest misja niemożliwa. Z naszym podręcznikiem to pozornie przykre doświadczenie może stać się fascynującą przygodą. Zaczniemy od rozpracowania przeciwnika od strony technicznej. Następnie podejdziemy go psychologicznie. Zaatakujemy znienacka znajomością klasycznych i alternatywnych metod walki. Wreszcie pogrążymy go ostatecznie, udowadniając swoją silną wolę i zdolność przejęcia kontroli nad głodem nikotynowym. Bez względu na to, czy to Twoja pierwsza próba, czy kolejna, masz wreszcie szansę, by operacja "papieros" zakończyła się sukcesem.

  • Poznaj historię nałogu -- żucie tytoniu, wdychanie tabaki, palenie fajki.
  • Sprawdź, czym są nikotynowe terapie zastępcze.
  • Przygotuj się psychicznie i fizycznie do zerwania z nałogiem.
  • Naucz się radzić sobie ze zmianami nastrojów.
  • Odkryj dziesięć najzdrowszych substytutów palenia.

Biegaj bez zadyszki, oddychaj bez kasłania


" To książka dla tych, którzy tak jak ja uważają , że próbowali już wszystkiego. Zobaczyłam, gdzie popełniałam błędy i dlaczego mi się nie udawało. Przeczytałam i rzuciłam raz na zawsze!"
Monika 43 lat, Warszawa

"Nie sądziłem, że książka może okazać się takim wsparciem w zrywaniu z tym nałogiem. Fajnie się ją czytało, a dzięki wielu praktycznym radom rzucenie palenia przyszło mi łatwiej."
Tomasz lat 31

"W końcu się nam udało!Nie było łatwo, ale dałam radę. Ta książka okazała sie bardzo pomocna w chwilach kryzysu, dzięki niej sie nie poddałam!"
Danuta lat 50

Komentarze:

Brak komentarzy

Imię/Nick:

Adres email:

Strona WWW:

Treść Komentarza:

  Psychologia międzykulturowa

Psychologia międzykulturowa

Cena: 99,00
84,00 zł
- 14 %

Czytaj więcej o książce